Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Övriga metallföremål
CITRONKNIV, nysilver sk Galvano Plated, Aleksandr Katch, Ryssland, 1900-talets första del.
55874. CITRONKNIV, nysilver sk Galvano Plated, Aleksandr Katch, Ryssland, 1900-talets första del.
Längd ca 15,5 cm.
Slitage, repa.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 15,5 cm.
Slitage, repa.
Auktionshuset Kolonn
950