RAM, förgylld.

RAM, förgylld.
555745. RAM, förgylld.

Innermått 71 x 101 cm, yttermått 94 x 123 cm.

Förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
555745. RAM, förgylld.

Förgyllningsslitage.

Antal besök: 673