Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SKULPTUR, glas, Monica Backström, Kosta Boda.
555362. SKULPTUR, glas, Monica Backström, Kosta Boda.
Signerad, 21,5x21,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Signerad, 21,5x21,5 cm.
Bruksslitage.
267