MAX PAPART. Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 33/50.

55515. MAX PAPART. Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 33/50.

Daterad -59. 44 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Max Papart (1911–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -59. 44 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Max Papart (1911–1994)

Antal besök: 1 001