OLLE NYMAN. 2 st, färglitografier, signerade.

55146. OLLE NYMAN. 2 st, färglitografier, signerade.

En oramad, 21 x 23 resp. 34 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram, hanteringsveck.

Olle Nyman (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olle Nyman (1909–1999)

Antal besök: 1 006