KURT ÖSTERVIK. SOFFA, Danmark, 1950-tal.

547735. KURT ÖSTERVIK. SOFFA, Danmark, 1950-tal.

För Jason Möbler.
Längd 130 Djupt 70, höjd 75 cm.

Slitage på tygget.

Gör en kostnadsfri värdering!

För Jason Möbler.

Slitage på tygget.

Antal besök: 1 078