MATSALSGRUPP, 7 delar, "Della", IKEA, 1964.

546844. MATSALSGRUPP, 7 delar, "Della", IKEA, 1964.

Bestående av bord och 6 st stolar samt 3 inlägsskivor,
Bordets längd 150 cm, bredd 80 cm, höjd 72,
Inläggssskiva längd 50 cm.
Rygghöjd stol 86 cm.

Bruksslitage mindre repor samt fläckar på bordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inläggssskiva längd 50 cm.
Rygghöjd stol 86 cm.

Antal besök: 1 408