WILMA EDLE VON FRIEDRICH. Hästmotiv, akvarell, sign och daterad Dachau -21.

546243. WILMA EDLE VON FRIEDRICH. Hästmotiv, akvarell, sign och daterad Dachau -21.

54x73 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x73 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 167