VAS, glas, P.O. Ström, signerad, Alstefors glasbruk, 1970.

543399. VAS, glas, P.O. Ström, signerad, Alstefors glasbruk, 1970.

Ärtgrön överfång med vitt underfång.

Bruksslitage, smärre nagg på ovansida kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 567