GUSTAV RUDBERG. Färglitografi, signerad och numrerad 1/260.

542657. GUSTAV RUDBERG. Färglitografi, signerad och numrerad 1/260.

50 x 60 cm.

Bruksskick.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Bruksskick.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 376