KJELL ENGMAN. Vas, glas, signerad och märkt, Kosta Boda, -92.

542123. KJELL ENGMAN. Vas, glas, signerad och märkt, Kosta Boda, -92.

Märkt 8210491/100, underfång i gult orange och svart, dekorerad med en ren. Höjd 30,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Kjell Engman (Född 1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Kjell Engman (Född 1946)

Antal besök: 643