KRYCKOR, 2 st, trä med silverhandtag, 18/1900-tal.

541172. KRYCKOR, 2 st, trä med silverhandtag, 18/1900-tal.

Krycka, silverhandtag GAB, Stockholm, 1939.
Krycka, silverhandtag Jönköping 1875.

Bruksslitage, en är graverad, samt mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 931