ROLF ERLING NYBERG. Skoggshuggare, olja på duk, signerad.

540379. ROLF ERLING NYBERG. Skoggshuggare, olja på duk, signerad.

46 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Antal besök: 1 217