Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Glas
Övrigt
KONSTGLAS, 5 st, äpple, bl.a. Gunnel Sahlin, Kosta Boda, 1900-talets ande hälft.
539955. KONSTGLAS, 5 st, äpple, bl.a. Gunnel Sahlin, Kosta Boda, 1900-talets ande hälft.
Höjd 11,5 - 6 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11,5 - 6 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
8 369