MARTIN POSER. Stad vid vatten, olja på pannå, signerad.

53973. MARTIN POSER. Stad vid vatten, olja på pannå, signerad.

14 x 121.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

14 x 121.

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 1 190