BARNCYKEL, 1900-talets början.

538891. BARNCYKEL, 1900-talets början.

Med stödhjul, längd ca. 105, höjd 66,5 cm.

Burksslitage, navet samt ekrarna till bakhjulet saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 979