VÄGGLAMPA, Kostalampan 1471 samt BORDSLAMPA, plåt, 1970-tal.

538826. VÄGGLAMPA, Kostalampan 1471 samt BORDSLAMPA, plåt, 1970-tal.

Kostalampan längd 13,5, bredd 20, höjd 10,5 cm.
Bordslampan höjd 40,5 em.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampan höjd 40,5 em.

Antal besök: 597