PATÉFORMAR, keramik, 1900-tal.

538585. PATÉFORMAR, keramik, 1900-tal.

Pateformar i form av duva, anka och fisk. Längd 24, 16 och 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 511