STRINGHYLLA, 4 delar, teak, 1950/60-tal.

538163. STRINGHYLLA, 4 delar, teak, 1950/60-tal.

Blå gavlar, höjd 76 cm. Ett hyllplan samt tidningsplan, längd 78, bredd 29 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 428