FIGURINER, 2 st. TOMTAR, terracotta, 1900-talets mitt.

537556. FIGURINER, 2 st. TOMTAR, terracotta, 1900-talets mitt.

Höjd 30 - 23,5 cm.

Bruksslitage, den mindre tomten med limmat ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 - 23,5 cm.

Antal besök: 509