Bestående av: 4 gavelpar, 12 hyllplan, telefonhylla, hyllplanens längd ca 78 cm, gavlarnas höjd ca 77 cm, telefonhyllans längd ca 32,5 cm.
Slitage och skador, en gavel med hänglås.