PALL, höj/sänkbar, ek, 1900-talets första hälft.

536831. PALL, höj/sänkbar, ek, 1900-talets första hälft.

Höjd 42 - 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 - 51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 052