EMALJSKYLT, 2 st. bl.a. "Villagatan Kv. Gertrud", 1900-tal.

534875. EMALJSKYLT, 2 st. bl.a. "Villagatan Kv. Gertrud", 1900-tal.

40 x 15 cm. Emaljskylt med pil, 26 x 8 cm.

Bruksslitage. Emaljbortfall i hörnen samt ena kortsidan på pilskylten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 298