LJUSKRONA, mässing med prismor, 1900-talets andra hälft.

534408. LJUSKRONA, mässing med prismor, 1900-talets andra hälft.

Ljuskrona med fyra ljuspunkter.
Höjd 60 cm (inkl. kedja), diameter 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 346