ÖRHÄNGEN, ett par, 18k guld, med äkta pärla. Bruttovikt 4 gram. Tidigt 1900-tal.

534278. ÖRHÄNGEN, ett par, 18k guld, med äkta pärla. Bruttovikt 4 gram. Tidigt 1900-tal.

Pärla diameter 8,3 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pärla diameter 8,3 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 854