SIDEBOARD, teak, 1960-tal.

SIDEBOARD, teak, 1960-tal.
533817. SIDEBOARD, teak, 1960-tal.

Ett skåp med skjutdörrar och bakomliggande hyllplan samt fyra lådor. Längd 120, bredd 41, höjd 66 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 572