MAY HILDEGARD. "Fors i Ångermanland", olja på duk, signerad och daterad 1973.

533484. MAY HILDEGARD. "Fors i Ångermanland", olja på duk, signerad och daterad 1973.

50 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 57 cm.

Antal besök: 2 029