HÄNGE, sterling silver, Waldemar Jonsson Ateljé, Skara, 1971. Vikt 37 gram.

533077. HÄNGE, sterling silver, Waldemar Jonsson Ateljé, Skara, 1971. Vikt 37 gram.

Stämplad. Diameter 7,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad. Diameter 7,2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 511