Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
TESAMOVAR, vitmetall, trolgien Rysk, 1900-tal.
531935. TESAMOVAR, vitmetall, trolgien Rysk, 1900-tal.
Höjd 49 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 49 cm.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 038