2 kalvskinn ca 66 x 75 cm och 72 x 100 cm.
Fårskinn ca 107 x 80 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.
Kalvskinn med med smärre slitage och skador.
Fårskinn ca 107 x 80 cm.