KISTA, allmoge, Hälsingland. 1800-tal.

531244. KISTA, allmoge, Hälsingland. 1800-tal.

Lock med spegel, med initialer M.I.D. Dekor av blommor. Längd 96, bredd 57, höjd 46 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 863