LJUSSTAKE, tomteflicka med katt, Lisa Larson, Gustavsberg. 1900-tal.

530837. LJUSSTAKE, tomteflicka med katt, Lisa Larson, Gustavsberg. 1900-tal.

Höjd 14,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,3 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 879