SKULPTUR, trä, SAME med HUND, signerad, Martin Stenström, Gällivare, 1900-tal.

530697. SKULPTUR, trä, SAME med HUND, signerad, Martin Stenström, Gällivare, 1900-tal.

Höjd ca. 12,5 cm.

Bruksslitage, staven saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 12,5 cm.

Bruksslitage, staven saknas.

Antal besök: 2 848