BROSCH, 18k guld och snäckskal, C.G. Hallberg, Stockholm, 1927. Totalvikt 12 gram.

529769. BROSCH, 18k guld och snäckskal, C.G. Hallberg, Stockholm, 1927. Totalvikt 12 gram.

Rikt skuren came infattad I 18k stämplat guld. 4,5 x 3,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 656