TOBAKSBURK, tenn, Art Deco, Schreuder & Olsson,1941.

529738. TOBAKSBURK, tenn, Art Deco, Schreuder & Olsson,1941.

Cylindrisk med löst lock. Klassicistisk dekor. Höjd 15, diameter 12.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 1 464