LENNART ROSENSOHN. Rabbin, färglitografi, signerad Rosensohn.

528157. LENNART ROSENSOHN. Rabbin, färglitografi, signerad Rosensohn.

52 x 75, ramstorlek 54 x 46 cm.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Antal besök: 424