CARL CUNNINGHAM COLE. Praktfat, stengods, Algotsboda, signerad och daterad -93.

527411. CARL CUNNINGHAM COLE. Praktfat, stengods, Algotsboda, signerad och daterad -93.

Dekor i celadonglasyr samt järnoxidrött och grön kopparoxid.
Diameter 43 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 43 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 456