BORDSLAMPOR, ett par, glas, Monica Backström, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

527378. BORDSLAMPOR, ett par, glas, Monica Backström, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Svampmodeller i vit och rosa glasmassa.
Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 502