ARMBANDSUR, Art Deco, vitmetall och markasiter, 1920/30-tal.

527307. ARMBANDSUR, Art Deco, vitmetall och markasiter, 1920/30-tal.

Boett och länkar besatt med markasiter, längd ca 7,5 cm. Urtavla med förgyllt stavindex samt märkt "KH. Anker".

Bruksslitage, senare armband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, senare armband.

Antal besök: 1 537