HARRY SANDBERG. "Gula blommor i vit vas", olja på duk, signerad och daterad -45.

526988. HARRY SANDBERG. "Gula blommor i vit vas", olja på duk, signerad och daterad -45.

44 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 35 cm.

Antal besök: 2 592