SKULPTUR, efter Herman Haase-Ilsenburg, brons och marmor, flicka på vattenbuffel, 19/2000-tal.

526952. SKULPTUR, efter Herman Haase-Ilsenburg, brons och marmor, flicka på vattenbuffel, 19/2000-tal.

Monterad på marmorsockel. Längd 43 cm, höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 390