CHAMPAGNESKÅLAR, 6 st, sannolikt Elis Bergh, Kosta, 1900-talets första hälft.

526592. CHAMPAGNESKÅLAR, 6 st, sannolikt Elis Bergh, Kosta, 1900-talets första hälft.

Rundslipad dekor. Höjd 10 cm, diameter 10 cm.

Bruksslitage, en champagneskål med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 688