BERTIL LILJEBLAD. Hus i vinterlandskap, olja på duk, signerad -81.

526017. BERTIL LILJEBLAD. Hus i vinterlandskap, olja på duk, signerad -81.

64 x 79 cm.

Bertil Liljeblad (1920–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 79 cm.

Bertil Liljeblad (1920–2009)

Antal besök: 755