ASK, 835 silver, 1900-tal. Vikt 243 gram.

525942. ASK, 835 silver, 1900-tal. Vikt 243 gram.

Importstämplar. Dekor av blommor. Längd 11, bredd 9,5, höjd 6 cm.

Bruksslitage. Något svartnat silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 520