Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CARL OLSSON. Olja på pannå, signerad.
52530. CARL OLSSON. Olja på pannå, signerad.
Vinterbild, 32 x 45 cm.
Skada.
Gör en kostnadsfri värdering!
Vinterbild, 32 x 45 cm.
Skada.
Göteborgs Auktionsverk
4 557