ERIK HÖGLUND. Fårherden, färglitografi nr 294/542, signerad och daterad -75.

524432. ERIK HÖGLUND. Fårherden, färglitografi nr 294/542, signerad och daterad -75.

19x27,5 cm, rammått 30x36 cm.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

19x27,5 cm, rammått 30x36 cm.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 304