HANS J WEGNER. Matbord, "AT312", Andreas Tuck, Danmark, 1900-tal.

524020. HANS J WEGNER. Matbord, "AT312", Andreas Tuck, Danmark, 1900-tal.

Längd 140 cm (exkl. skivor)
Bredd 90 cm
Höjd 72,5 cm.

Bruksslitage. Mittskiva med fläckar, repor.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 cm (exkl. skivor)
Bredd 90 cm
Höjd 72,5 cm.

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 1 506