SOFFA, mahogny, Karl Johan, 1800-slut.

523234. SOFFA, mahogny, Karl Johan, 1800-slut.

Mahognyfaner, 2 st kuddar, stoppad sits och rygg. Längd ca 246 cm, bredd ca 70,5 cm, höjd ca 94. cm.

Bruksslitage. Mindre fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 516