GEORG GOTTFRIED WINCKLER. TILLSKRIVEN. Man i pose, rödkrita på papper, signerad "Gottf: Winckler" samt märkt 1730.

523198. GEORG GOTTFRIED WINCKLER. TILLSKRIVEN. Man i pose, rödkrita på papper, signerad "Gottf: Winckler" samt märkt 1730.

Bildmått 45 x 37,5 cm.

Slitage, veck fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 45 x 37,5 cm.

Slitage, veck fuktfläckar.

Antal besök: 1 237