KLOCKARMBAND, rostfritt stål med guldplätering, 8270, Omega, 1960-tal.

522410. KLOCKARMBAND, rostfritt stål med guldplätering, 8270, Omega, 1960-tal.

Längd ca 15 cm, bredd 1,7 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 15 cm, bredd 1,7 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 163